Maandag: Vandaag werden alle nieuwjaarsbrieven ingepakt tijdens crea. Ik wens jullie allen warme en deugddoende feestdagen. In 2025 vliegen we er weer opnieuw in met een volgend crea project!
Elisa, Mackenzie & Hava Nur fietsen naar de sporthal voor hun blokje sport. Daar doen ze allerlei opwarmingsspelletjes in het teken van basketbal, om dan uiteindelijk verder te oefenen op het passen naar elkaar en het scoren!!

Ruth, Zubeyr & Diethe hebben helaas geen hydro vandaag, het zwembad is toe. We genieten dan maar van een relaxatiemomentje met massage. Genieten van begin tot eind en helemaal ontspannen kunnen we naar de leefgroep gaan om te eten.

Deze namiddag is het vrij spel aangezien het klassenraad is en zowel Tiffany, Mieke als ikzelf daarop aanwezig zijn. Dus komt Channah ondertussen in de klas.
Dinsdag: Starten doen we terug in onze taalgroepjes.

Elisa & Mackenzie hebben vandaag hippo in plaats van vorige week, zo kunnen ze voor de vakantie toch nog eens naar de manege gaan. Na al dat werken is er nog even tijd voor vrij spel op de ipad.


Na de speeltijd halen we er de kookkar even bij, want Maxime heeft nog een leuk ideetje. We maken zelf chocopasta, dat past goed bij de sinaasappelconfituur. Wat we hiermee zullen doen, zal je vrijdag wel zien 🙂
Na de middag gaan we eerst nog eens naar de bib, om onze eigen boekjes terug te brengen. We kiezen ook enkele kerstverhalen uit om mee te nemen naar de klas.

Woensdag: We starten de dag met ons gekende gezelschapsspelletje ‘Wie is het’. Geen makkelijk spel om de juiste vragen te stellen, maar het liep goed vandaag. Ondertussen gaan Mackenzie, Diethe, & Elisa 1 voor 1 mee voor oefeningen op tellen & getalherkenning.
Tijdens het clusterproject blijven we in 1 grote groep en luisteren we naar een kerstverhaal van Geronimo stilton. Nadien kleuren we 1 grote kerstboom en versieren we kerstballen.


Donderdag: Vandaag maken we tijdens thema nog snel een kerstkaartje dat we aan iedereen kunnen uitdelen en eentje kunnen meenemen voor thuis. Samen beslissen we hoe het eruit zal zien.


Na de speeltijd splitsen we op. De ene groep heeft matmoment: dit is voor Diethe, Zubeyr & Ruth. We moeten met de rollen naar de klas verhuizen maar dat zorgt niet voor minder pret. Vandaag is er telkens 1 iemand de dirigent die bepaalt wanneer we wiegen van links naar rechts & wanneer we stoppen. Daarna proberen we ook om met 3 op de rol te zitten, zal dit lukken…?

De andere groep (Mackenzie, Elisa, Hava Nur) heeft hydro waarbij ze allemaal in 1 groep speelzwemmen vandaag.

Na de middag gaan we koken. We maken het gezellig en maken een lekkere mocktail om de vakantie goed in te zetten.

Vrijdag: We blijven in één groep vandaag tijdens levensbeschouwing want dat is wat de kerstsfeer verlangt: samenhorigheid. We zien héél veel kerstbomen rondom ons en vertellen ook over onze eigen kerstboom thuis. Daarna laten we ons beroeren door een mooi kerstverhaal.
Tijdens islam wordt er samen met Mohi gezongen.
Tijdens bewegend spel is het tijd om een beetje te relaxen. De wobbels worden uitgehaald en alles is op het gemakje.
PS: hier kunnen jullie de receptjes van de confituur & choco terugvinden!!

De nieuwjaarsliedjes & teksten zullen jullie via mail krijgen!
Wij wensen jullie allemaal een goede vakantie met fijne feestdagen!!! Geniet ervan om met opgeladen batterijen helemaal te kunnen genieten van het nieuwe jaar.
Vrolijk kerstfeest & Gelukkig nieuwjaar!!